Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access

  • 31 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access Βουδαπέστη απέχει περίπου 2 χλμ. από την Αλυσιδωτή γέφυρα και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τη Βασιλική του Αγίου Στεφάνου. Με χρέωση 10 EUR την ημέρα το διαμέρισμα προσφέρει ιδιωτική στάθμευση που βρίσκεται κοντά

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι και χώρο καθιστικού, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες. Το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.

Το κατάλυμα έχει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και γυάλινα σκεύη.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόνο 550 μέτρα από το Μουσείο Ολοκαυτώματος Holocaust Memorial Center. Το Σπίτι του Τρόμου απέχει περίπου 2,1 χλμ. από αυτό το κατάλυμα. Το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Horvath Mihaly ter και σε απόσταση 850 μέτρων τον σταθμό του μετρό Rakoczi Square που είναι ιδανικό σημείο εκκίνησης για τις εξερευνήσεις σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access Βουδαπέστη
Corvin Chillzone
Τιμή μόνο για κινητά

Corvin Chillzone

36 μ από το κατάλυμα
USD 64 USD 58
ανά νύχτα
Corvin Deluxe Apartment With 2 Bedrooms
Τιμή μόνο για κινητά

Corvin Deluxe Apartment With 2 Bedrooms

8.8
Έξοχο 8 σχόλια
43 μ από το κατάλυμα
Prater Art Home
Τιμή μόνο για κινητά

Prater Art Home

7.5
Καλό 7 σχόλια
183 μ από το κατάλυμα
USD 97 USD 87
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    1,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: από 01:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access;
      Το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Ολοκαυτώματος Holocaust Memorial Center.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access περιλαμβάνουν Πλατεία Ηρώων, Παπούτσια στον Περίπατο του Δούναβη καθώς και Αλυσιδωτή γέφυρα.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access;
      Η τιμή κράτησης στο το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access θα είναι 99€.
    • Το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access προσφέρει πάρκινγκ;
      Το Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Műterem Kávézó και Nem Adom Fel Cafe & Bar και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    19 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    1,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Urban Studio Corvin - Ac & Metro Access Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο